הכשרת מטפלים בקרניוסקראל אינטגרטיבי רמה 2 - עצמות הגולגולת, הדורה והמערכת ההורמונלית - ICS CENTER
רוצים עוד פרטים? WhatsApp

קורס רמה 2 - עצמות הגולגולת, הדורה והמערכת ההורמונלית

לקבלת תעודת מטפל

קורס זה הינו קורס מפתח במעבר בין להיות תלמיד של השיטה ובין להיות מטפל בשיטה.

בקורס זה נחדד את יכולת המישוש, ונלמד להבחין בין שכבת העצם לשכבת הדורה בגולגולת (קרום שעוטף את מערכת העצבים המרכזית). לעתים מטופלים מתלוננים על בעיות לכאורה מכניות, אך הן נובעות למעשה ממתחים בדורה, וטיפול בה יכול לפתור בעיות שלא ניתן לפתור בדרך אחרת.

המפרק בין עצם הספנואיד לבין עצם האוקסיפוט בגולגולת (המפרק הספנו-בזילרי) הוא הציר המרכזי של המערכת הקרניוסקרלית. נלמד על תיקון של 8 בעיות אפשריות במפרק זה, כדי להגדיל את יכולת הריפוי הפנימית של הגוף.

גם המערכת ההורמונלית עשויה להיות הגורם האמיתי מאחורי תלונת המטופלים. בקורס נרכוש כלי לאבחון הקשר ההדדי בין המערכת ההורמונלית למערכת שריר-שלד, ונלמד כלי חדש לטיפול במערכת ההורמונלית דרך הרפלקסים הנוירולימפטיים.

איזה כלים המטפל מקבל

שיטת קרניוסקראל אינטגרטיבי מבוססת על ההבנה שעל מנת לטפל במערכת הקרניאלית יש להתייחס למערכות הגוף השונות המשפיעות עליה.

 

השיטה כוללת אבחון וטיפול גם במערכת הויסראלית, המכאנית והפציאלית באופן שמאפשר לטיפול הקרניאלי להיות יעיל יותר ולהניע את גלגלי הריפוי הטבעי של הגוף.

 

השיטה מבוססת על אבחון מדויק של שורש הבעיה, טיפול עדין ובטיחותי, ובדיקה מיידית של יעילות הטיפול.

ממליצים

אדם אוסין, סטודנט לרפואה, הולנד


  "בתור תלמיד לרפואה אני נוטה להיות קצת סקפטי להרבה גישות טיפוליות שונות, אך אורן שכנע אותי כשטיפל בי ולימד אותי. ההשפעה של הטיפול היתה מיידית וברורה. לאורן יש ידע גדול באנטומיה ותשוקה גדולה למקצוע. בתור מורה יש לו יכולת להעביר נושאים מורכבים לתלמידים ברמות שונות של ידע אנטומי. אני ממליץ בחום ללמוד את הקורס לכל מי שמתעניין ברפואה ובריפוי."    

רם אתקין, רופא, ישראל


״גם בטיפול הפרטי וגם בניסיונות שלי לבצע את הטכניקות שלמדנו מאורן במחלקות - במחלקה לרפואה פנימית ובמחלקה אורטופדית – יכולתי ממש לראות שיפורים אובייקטיבים, גם בטווח תנועה, גם בכאב, וגם ביכולת להחלים מפציעות ומחלות. זה שיפור מאוד מאוד גבוה של מקצועיות... אני ממליץ על הקורס הזה לכל מי שמתעסק עם הגוף... חוויה מאוד טובה ומאוד מעצימה״

ד"ר רנה סקראני D.C, כירופרקטית, ניו יורק


״אני ממליצה על הקורס לכל מי שעובד במגע עם מטופלים. בשבועיים האחרונים כבר התחלתי ליישם את מה שלמדתי, והתוצאות היו ממש נס, משנות חיים עבור המטופלים ועבורי. אם אתם חשים תקועים בעבודה, אם אתם לא מתקדמים, אם אין לכם מספיק מטופלים, או אם אתם לא מצליחים לעזור להם – תלמדו את הקורס הזה. ללא היסוס, בביטחון מלא, בוודאות - אתם לא תתחרטו. ותהיה לכם השפעה גדולה יותר בעולם״

ד"ר ג'ונתן דאשיף, מנתח אורטופדי, ניו יורק


  "אוסטאופתים, כירופרקטים, פיזיותרפיסטים, מטפלי קרניו-סקרל, רופאים – כולם יכולים ללמוד מאורן את השיטה שלו ולהוסיף כלי חשוב ביותר לארגז הכלים המקצועי שלהם. האפשרויות שלהם לטפל במטופלים שלהם יתרחבו, יהיה ניתן לצפות את תוצאות הטיפול ולשחזר את ההצלחות!"

מתי ואיפה?


תאריכים

27 באפריל 2021 עד 3 באוגוסט 2021

ימים / שעות

ימי שלישי 9:00-17:00

מיקום

מכללת תלתן, יגאל אלון 123, תל אביב

מס' מפגשים

12 שבועות | פעם בשבוע

 

צרו קשר היום ב-052-3654356
או מלאו פרטיכם ונציג מטעם ICS יחזור אליכם בהקדם: