שאלות נפוצות - ICS CENTER
רוצים עוד פרטים? WhatsApp

שאלות נפוצות

האם אני יכול לטפל אחרי קורס היסודות בשיטת ICS?
כן, ניתן לטפל לאחר קורס היסודות בשיטת ICS, ויכולתכם האבחונית תשתפר באופן משמעותי. אולם ייתכן שמקור הבעיה של מטופל שיגיע אליכם תהיה כזו, שתלמדו את הטיפול בה רק בקורסים הבאים בתוכנית.
למי מתאים הקורס?
הקורס מתאים לכל מטפלי הגוף. למדו אותו רופאים, כירופרקטורים, אוסטאופתים, פיזיותרפיסטיים, מעסים, מטפלים במגע ועוד. לתלמידים ללא רקע טיפולי, תתכן אפשרות להשתלב בתוכנית הלימודים, המותנית בראיון אישי עם מפתח השיטה ובכפוף להשלמת חומרי רקע דרושים באנטומיה.
למדתי קרניוסקראל במקום אחר, האם הקורס הזה יכול לתרום לי?
ללא ספק! מדובר בגישה חדשה ושונה לקרניוסקראל, המעניקה פרספקטיבה חדשה בנוגע לאבחון וטיפול במערכת הקרניוסקראלית ובגוף בכללותו. מרבית הטכניקות הנרכשות בתוכנית הלימודים הן טכניקות יחודיות לשיטה, שאינן נלמדות בשום מקום אחר.
מה כולל תהליך ההכשרה?
תוכנית הלימודים המלאה כוללת 8 קורסים בני 70 שעות אקדמאיות כל אחד, על מנת שמי שמעוניין בכך יוכל להעמיק ולהתמקצע באופן מלא. אין חובה ללמוד את כל 8 הקורסים על מנת לטפל בשיטה, אך היזהרו... זה ממכר :)
מהם ההבדלים בין קרניוסקראל לקרניוסקראל אינטגרטיבי?
1- בICS משולבות תיאוריות מעולם האוסטאופתיה, הכירופרקטיקה והפיזיותרפיה 2- שיטת ICS מכילה טכניקות טיפוליות ואבחוניות ייחודיות שפותחו על ידי אורן דותן לאורך שנים ואינן נלמדות במקומות אחרים 3- בICS קיים שילוב של מתודות טיפוליות עדינות, שאינן קרניאליות, לטיפול במערכות שונות של הגוף 4- ICS שמה דגש על אבחון מקור הבעיה ממנה סובל המטופל. מקור הבעיה אינו בהכרח במערכת הקרניוסקראלית, אך האבחון פעמים רבות מתבצע דרך מערכת זו
האם תוכנית ההכשרה מתאימה לאוסטאופתים?
בהחלט! התוכנית תעמיק את יכולת האבחון של המערכות הקרניוסקראלית, הויסראלית והסטרוקטוראלית, ואת הבנת הקשרים ההדדיים בין מערכות אלו, ותחדד בכך את היכולת של האוסטאופת למצוא את שורש הבעיה של המטופל. התוכנית היא פרי מחקר וניסיון של אורן דותן (.D.O) וכוללת עשרות טכניקות אבחוניות וטיפוליות למערכת הקרניוסקראלית שאינן נלמדות בשום מקום אחר. כמו כן, אוסטאופתים בתוכנית ילמדו כיצד תיאוריות מכאניות מעולם האוסטאופתיה ניתנות ליישום עבור הטיפול הקרניוסקראלי.
מתי נפתח הקרוס הקרוב ?
הקורס הקרוב שיפתח, הינו קורס יסודות בקרניוסקראל אינגרטיבי. הקורס יפתח ב-6/9/2022